AS PROJE
KURUMSAL

Firmamız , 2005 yıllında şahıs firması olarak inşaat sektörü içerisinde faaliyet göstermeye başladı,inşaat sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte sektör içerisinde   bir çok özellikli çağdaş kent anlayışına sahip modern lüks projeyi hayata geçiren  köklü dayanıklı  yenilikçi anlayışıyla kaliteli  üretim yapma mantığıyla hareket eden ciddi kurumsal  şirket olma yolunda her zaman ilerleyen AS PROJE YAPI  sıra dışı projelere imza atmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif, estetik, görsel ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

VİZYONUMUZ;
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede AS YAPI PROJE kalite ve felsefemizi, örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

İLKELERİMİZ;
•  Çalışanlarımızla Güvenilir ve sürekli hizmet,
•  Projelerimizde Çözüm odaklı çalışmak,
•  Araştırmalarımızı ve iş gelişimini ön planda tutmak,
•  Günceli yakalayarak rekabetçi, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak,
•  Firma içi ve sektörel eğitimin sürekli yapılmasını sağlamak,
•  Satış ve iskan sonrası müşteri desteği vermek.
Bizi farklı, ve en iyi yapan işimizi severek yapmamız..